Plany Płock Biega No Age Limit na 2015 rok

Założyciele klubu Płock Biega No Age Limit mają bardzo poważne plany na 2015 rok. Zamierzają wziąć udział w co najmniej 40 imprezach biegowych w kraju i za granicą.

Pierwszym noworocznym startem ma być Bieg Chomiczówki, który odbędzie się w Warszawie w niedzielę 18 stycznia. Na 14 lutego ekipa Płock Biega No Age Limit zaplanowała start w Biegu Trzech Jezior w Trzemesznie. A później będą między innymi maratony w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i w wybranych miastach poza granicami naszego kraju.

Jak sugeruje nazwa klubu, jego członkami mogą zostać wszyscy płocczanie zainteresowani biegami, bez jakichkolwiek ograniczeń wiekowych. – Mamy w swoich szeregach zawodniczki i zawodników mogących pochwalić się bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem, dla których bieganie to coś więcej niż hobby – powiedział prezes klubu Bogdan Makowski. – Są jednak i tacy, którzy traktują biegi jako coś, co daje im po prostu radość i satysfakcję.

Zawodniczki i zawodnicy Płock Biega No Age Limit startować będą w niebieskich koszulkach z herbem Płocka. Jak powiedział nam Bogdan Markowski, kolor niebieski od wielu lat kojarzony jest w Płocku ze sportem na najwyższym poziomie. I ze zwycięstwami. – Na koszulkach mamy herb Płocka, bo biegając w kraju i za granicą, chcemy godnie reprezentować nasze miasto – dodał prezes. – Wszystkich chętnych do wspólnego biegania zapraszam na naszą internetową stronę plockbiega.pl.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.