30 marca 2019 r. Półmaraton w Legionowie i Warszawie

Sezon biegowy powoli się rozkręca. Oferta biegowa już bardzo bogata, więc jest w czym wybierać. W sobotę 30 marca 2019 nasz zawodnik wracający po dłuższej kontuzji Piotr Matuszewski wybrał się na III Półmaraton Leśny NaŻarcie do Legionowa. Na leśnej trasie osiagnął dobry wynik 1 godz 45 min 2 s i zajął 79 miejsce open na 140 startujących osób.
Natomiast w dniu dzisiejszym 31 marca do Warszawy na 14 półmaraton wybrało się troje naszych zawodników.
Na starcie stanęło ok 13 tys zawodników. Bieg był bardzo szybki:
Zwycięzcą 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego został Gilbert Masai (Kenia), który dystans 20 km i 97,5 m pokonał w 01:01:43. Na podium stanął także: Cheruiyot Kirui Peter (Kenia) z czasem 01:01:57 oraz Sila Kiptoo (Kenia) który pokonał trasę maratonu w 01:02:03. Najszybszym Polakiem został Kamil Karbowiak z czasem 01:06:51.