22 lipca 2017r. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska w Szklarskiej Porębie.

To relacja naszych zawodników Mariusza i Sylwii Nawrockich z dzisiejszego półmaratonu w Szklarskiej Porębie.
Wielkie nasze gratulacje!!!!!!

TEAM NAWROCCY - NAJSZYBSZE MAŁŻEŃSTWO PODCZAS 5. EDYCJI WIELKIEJ PĘTLI IZERSKIEJ W SZKLARSKIEJ PORĘBIE 🏃‍♀️🏃‍♂️ - HURA !!!

Do trzech razy sztuka ! ZWYCIĘŻYLIŚMY PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska 2017 - Klasyfikację Małżeństw 🏔️👫🏆❤️Taki był też plan i został zrealizowany w 100 %. Ponadto w klasyfikacji OPEN KOBIET uplasowałam się na 7 pozycji. Stanęłam indywidualnie na podium w klasyfikacji wiekowej K18-29 na 2 miejscu🏃‍♀️, ustanowiłam nowy rekord na tej trasie poprawiony o 4 minuty w stosunku do ubiegłego roku i jestem bardzo szczęśliwa :)

Dziękujemy wszystkim kibicom, że w nas wierzycie i dopingujecie nam. POZDRAWIAMY :)

#TEAM NAWROCCY, # INOWROCŁAWSCY BIEGACZE # PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT.