20 lipca 2019. Kalisz półmaraton nocny

Około 700 biegaczy stanęło 20 lipca 2019 roku w sobotni wieczór na starcie II Kaliskiego Półmaratonu Nocnego "Bursztynowa Hellena".
Po raz pierwszy w biegu udział wzięli członkowie Klubu Płock Biega No Age Limit Edmund Stańczak i Bogdan Makowski.
Uczestnicy biegu komentują wzorową organizację imprezy oraz trudne warunki rywalizacji / wysoka temperatura, oraz trudny podbieg pomiędzy 15 a 17 km.
Pomimo tego nasi zawodnicy ukończyli bieg a duży sukces odniósł Edmund Stańczak który ukończył bieg z czasem 1 godz 45 min 46 s / 181 miejsce open/ co dało mu podium II miejsce w kategorii wiekowej M-60
Bogdan Makowski z czasem 1 godz 59 min 50 s zajął 401 miejsce open i 8 miejsce w kat wiekowej M-60 / 17/