15 września 2019r. 8 półmaraton dwóch mostów w Płocku

15 września 2019 r - tradycyjnie biegamy w półmaratonie dwóch mostów. 8 edycja była dla nas bardzo udana.
Zajęliśmy kilka czołowych miejsc i bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się jako Klub.
W stawce 407 zawodników w półmaratonie na mecie byliśmy na następujących miejscach:
8 open Artur Kamiński czas 1 godz 13 min 34 s
5 miejsce open wśród kobiet i 38 open Iryna Masnyk z czasem 1 godz 25 min 25 s
9 miejsce open wśród kobiet i 88 miejsce open Patrycja Siewierska z czasem 1 godz 35 min 38 s
60 miejsce open Darek Łomnicki czas 1 godz 31 min 6 s
84 miejsce open Jarek Kordulasiński czas 1 godz 35 min 21 s
118 miejsce open Edmund Stańczak czas 1 godz 39 min 34 s i jednocześnie 3 miejsce w kat. wiekowej M-60
204 miejsce open Andrzej Szarmach czas 1 godz 48 min 44s
220 miejsce open Bogdan Makowski czas 1 godz 50 min 6 s
277 miejsce open Karolina Buczyńska czas 1 godz 56 min 9 s
314 miejsce open Kacper Sołtysiak czas 2 godz 00 min 19 s
366 miejsce open Jola Wieluńska czas 2 godz 9 min 9 s
390 miejsce open Darek Kolibczyński czas 2 godz 20 min 31 s
Ponadto Artur Kamiński zajął 2 miejsce w kat. najszybszy mieszkaniec miasta Plocka
W klasyfikacji drużynowej nagrodzono 7 drużyn. Nasz Klub w składzie Artur Kamiński, Jarek Kordulasiński, Darek Łomnicki, Iryna Masnyk, Patrycja Siewierska i Karolina Buczyńska zajęła 5 miejsce.