10 września 2017r. 6 półmaraton dwóch mostów w Płocku

W dniu 10 września 2017 roku w Płocku odbył się 6 półmaraton dwóch mostów. Na starcie stanęło 632 biegaczy, w tym 14 naszych zawodników i zawodniczek.
Zawody wygrał Tomasz Grycko z czasem 1 godz 6 min 30 s Bieg można zaliczyć do bardzo udanego dla naszego Klubu. Nasz najlepszy zawodnik Artur Kamiński zajął doskonałe 8 miejsce open z czasem 1 godz 16 min 16 s. / miejsca 2-6 przedstawiciele Ukrainy. Ponadto Artur zajął III miejsce w kat wiekowej M-30 oraz był najszybszym płocczaninem.
Również najlepsza nasza zawodniczka Sylwia Nawrocka była ósma wśród kobiet z czasem 1 godz 34 min 9 s
Pozostali nasi zawodnicy zameldowali się na mecie:
36 open Krzysztof Matecki czas 1 godz 29 min 49 s
45 open Darek Łomicki czas 1 godz 31 min 17 s co dało mu III miejsce na podium w kategorii wiekowej M-50
53 open Mariusz Nawrocki z czasem 1 godz 32 min 59s
90 open Edmund Stańczak z czasem 1 godz 37 min 47s co dało mu po raz czwarty z rzędu I miejsce w kat.wiekowej M-60
502 open Magda Śnieżko z czasem 2 godz 11 min 11 s
537 open Arleta Zajączkowska z czasem 2 godz 16 min 20 s - co dało jej I miejsce na podium w kat K-50
W klasyfikacji drużyn pobiegliśmy w składzie Artur Kamiński, Krzysztof Matecki, Darek Łomicki, Alex Motylska, Justyna Kozanecka i Sylwia Nawrocka - zajęliśmy 4 miejsce. Wygrała drużyna z Ukrainy z jedną zawodniczką z Polski w składzie.
Możemy mieć jedynie satysfakcję, że w kategorii drużynowej wystąpiliśmy w składzie Klubowym / bez dobierania zawodników z innych klubów/