Bieg Charytatywny z Auchan

30 września 2018 roku nasz Klub Płock Biega No Age Limit włączył się wspólnie z Auchan Retail w specjalną specjalna akcję charytatywną na rzecz dzieci połączona z aktywnością fizyczną (bieg, marsz) - Auchan Run na rzecz młodzieży.
Wspólnie w ekipą Auchan przebiegliśmy wyznaczoną 7 kilometrową trasą w nadleśnictwie Brwilno. Pogoda nam dopisała i w dobrych nastrojach dotarliśmy do mety, gdzie czekała na nas między innymi pyszna grochówka.

W ciągu 11 dni każdy ze współpracowników Auchan w 14 krajach na świecie biega rejestrując swoje kilometry w dedykowanej aplikacji mobilnej. Nasz wspólny cel to pokonać 1 100 000 kilometrów. Jeśli cel zostanie osiągnięty, Fundacja Auchan na rzecz młodzieży przekaże 110 000 euro dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Ten wspaniały projekt wynika z Wizji Auchan 2025 oraz strategii zrównoważonego rozwoju, łącząc cel społeczny i zaangażowanie Współpracowników Auchan na rzecz dzieci. Tym bardziej jest nam bardzo miło, że nasz Klub Płock Biega No Age Limit mógł się włączyć w projekt ekipy Auchan, który łączy wszystkie ekipy na całym świecie w tak szczytnym celu
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim biegaczom

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.